HAKKIMIZDA
Hızlı çözümler.
 Acil Oto Çekici Hizmeti Whatsapp’dan göndereceğiniz konuma dakikalar içerisinde geliyor.
Firmamız 2009’Dan Bu Yana Oto Kurtarma Ve Yol Yardım Faaliyeti Yapmak Üzere İZMİR Torbalı'da Kurulmuştur. 2009’Dan Günümüze Müşterilerimize En Iyi Hizmeti Sunmayı Temel Misyonumuz Kabul Edip, Hizmet Verdiğimiz Kurumları Müşteri Gibi Değil, Birer Çalışma Partneri Olarak Görüp; Istikrarlı, Düzenli Ve Özverili Hizmet Vermeyi Prensibimiz Olarak Kabul Etmişizdir. Gelişen Ticaret Hacmimizle Beraber Filomuzu Yenileyerek Ve Ilave Yatırımlar Yaparak Oto Kurtarma, Araç Nakliye Ve Yediemin Otopark Hizmeti Vermeye Başladık. Serilik Ve Emniyet Kavramlarını Her Zaman Taşımalarımızda Ilke Edinerek Müşterilerimize En Iyi Hizmeti Sunmanın Bilinci Ve Gayreti Içindeyiz. Sektörde Gelişme Ve Yenilikleri Yakından Takip Eden Firmamız, Kaliteli Insan Kaynağı Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı Ile Çalışmalarına Devam Etmektedir. 
KorkmaZ Oto Kurtarma olarak yılların iş tecrübesi ve birikimi ile kurulmuş olan oto yol yardım ve oto destek hizmeti ile çekici hizmetleri  vermekteyiz. Araç arızası ile ne zaman karşılaşacağı belli olmayacağı için ister trafikte arıza yaşayın isterseniz de park halindeki aracınız ile sıkıntı yaşayın her durumda da sizlere oto kurtarma hizmeti sunmaktayız. KorkmaZ oto Kurtarma olarak Haftanın her günü ve haftanın her Saatinde sizlere hizmete hazırız.  İş disiplininden ödün vermeyen ekibimiz alanında gerekli eğitimleri almış sıkıntıları anında tespit edebilmenin yanı sıra hızlı müdahale edebilen bir kişilerden oluşmaktadır. Ekip olarak bizim amacımız sizin trafikte yaşadığınız sıkıntıyı gidermenin yanı sıra bu işleri oldukça uygun fiyatlar ile sunmaktır. Yol yardım ekibimiz oldukça profesyonel işini iyi yapmanın yanı sıra oldukça da hızlı bir ekiptir. Deneyim sahibi olan ekibimiz ile sizler iletişime geçtikten oldukça kısa bir süre içerisinde ekibimiz size ulaşır ve arıza yapmış olan aracın işlemlerini hızla tamamlayarak yola çıkılır. 
Acil Oto Çekici hizmeti ile  KorkmaZ oto Kurtarma olarak15 dakikada aracınızın yanına geliyor. Kaza anında ve yolda kaldığınızda Acil Oto Çekici Hizmeti Whatsapp’dan göndereceğiniz konuma dakikalar içerisinde geliyor.
BİZE ULAŞIN
7 EYLÜL MAHALLESİ 5544 SOKAK NO:5 TORBALI/İZMİR
alis.korkmaz@gmail.com
0232 853 2779
0541 212 3773
0553 127 8777
24 hours a day, 7 days a week
24/7 ÇEKİCİ
MENÜ